Ćwiczenia na jędrne pośladki

Comment

Ćwiczenia odchudzające

Zgrabna pupa to jeden z atrybutów kobiecości. Niestety natura nie każdej z nas podarowała tyle samo i dużo kobiet jest niezadowolona z tej części ciała. Nie ważne jednak, czy duża czy mała, wystająca czy też płaska, ważne, aby była jędrna i zadbana.

Aby nasze pośladki były jędrne, to musimy regularnie nad nimi pracować. Bardzo ważne są tu wszelkie ćwiczenia, które szybko poprawią ich wygląd. Ćwiczenia na jędrne pośladki nie są niczym skomplikowanym i nie potrzeba do ich wykonywania żadnych specjalistycznych urządzeń.

Ćwiczenie 1:
Najpopularniejsze przysiady, dają szybkie efekty i znane są doskonale nam wszystkim. Aby efekt był widoczny trzeba ich wykonywać przynajmniej 20 dziennie, w trzech seriach z małymi przerwami.
Ćwiczenie 2:
-klękamy na podłodze w pozycji pieska
-robimy wymachy nóg ku górze, po 20 wymachów na każdą nogę.
Ćwiczenie 3:
-stajemy w rozkroku na lekko ugiętych nogach, ręce opieramy na biodrach, robimy wymachy nóg na boki, ćwiczenie wykonujemy po 30 razy na każdą nogę.

Podany zestaw ćwiczeń wykonywany przynajmniej trzy razy w tygodniu sprawi, że szybko poprawi się wygląd naszych pośladków. Jeżeli dołączymy do nich inne ćwiczenia aerobowe, to możemy być pewni, że będziemy się cieszyć zgrabną figurą.