Konrad Gaca „Moje odchudzanie”

Comment

Książki o odchudzaniu

Konrad Gaca to bardzo znany i podziwiany w naszym kraju doradca żywieniowy. Pomógł schudnąć i zmienić życie wielu otyłym osobom, które nie widziały już wyjścia ze swojej sytuacji i którym nikt do tej pory nie podał pomocnej dłoni.

 
Opracował on plan żywieniowy, który ma za zadanie przyspieszyć przemianę materii i w ten sposób przyczynić się do zgubienia zbędnych kilogramów i do utrzymania stałej wagi. Opisał go w znanej książce „ Moje odchudzanie”, gdzie bardzo przystępnie jest opisany cały plan, który jest podzielony na trzy etapy. Z książki dowiemy się jak mądrze się odchudzać, aby uniknąć efektu jo- jo. Ponadto poznamy historie ludzi, którzy schudli razem z Konradem Gacą i dowiemy się z nich, jak faktycznie wyglądał cały proces ich odchudzania i powrót do lżejszego życia. To niezwykle ciekawe, inspirujące i chwytające za serce historie, które napisało same życie.

Warto przeczytać tę książkę, poznać zasady zdrowego odżywiania, prawidłowego treningu i zmotywować się do tego trudnego, pierwszego kroku. Konrad Gaca w swojej książce motywuje na wiele sposobów i tym samym sprawia, że wiele osób zaczyna mu ufać i wierzyć, że również i im się uda schudnąć. Jeżeli po przeczytaniu książki poczujesz, że masz siłę i dasz radę zastosować się do rad i nowego planu żywieniowego, to nie zwlekaj i rozpoczynaj odchudzanie. Pamiętaj, że szczupłe ciało to nie tylko lepszy wygląd, ale przede wszystkim zdrowie, lepsze życie dla ciebie i całej twojej rodziny.

Z historii osób, które są przedstawione w książce „ Moje odchudzanie” nie raz dowiemy się, że otyłość wpływa w destrukcyjny sposób nie tylko na jedną osobę, ale na całą rodzinę. Warto więc zacząć działać jak najszybciej, jeżeli nie dla siebie to dla swoich bliskich.